Éppen álláskereső vagy? Vagy megfordult a fejedben egy munkahelyváltás?
Jó lenne közelebb dolgozni a lakóhelyedhez?
Szeretnél exkluzív környezetben dolgozni, jófej fiatal kollégák között?
Érdekel a logisztika/személyszállítás világa?

Amennyiben a fentiekre igennel válaszoltál, érdemes tovább olvasnod...

Kik vagyunk mi?

Az az eltökélt csapat, akik a mindennapokban 100%-on pörögnek és munkájukat maximálisan elvégzik, viszont mindig jut elég idő arra is, hogy megünnepeljék a sikereket.
A munkahelyünket mindannyian sajátunként kezeljük és talán ez eredményezi azt, hogy imádjuk, amit csinálunk! Vezetőink, nem csak a munkánkat, hanem egyéni fejlődésünket is segítik!

A HOMAN Transport Kft. Magyarország egyik vezető cége, amely nemzetközi személyszállítással, reptéri és VIP transzferek lebonyolításával foglalkozik. 2014-ben 2 fős start-upként indultunk, mára pedig közel 50 fős csapatunkkal évente több ezer utasunknak nyújtunk barátságos, gyors és biztonságos segítséget utazásaik során naponta induló járataink segítségével Ausztria, Németország, Svájc és Hollandia területére, akár háztól-házig.

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a Te nagy lehetőséged, várjuk pályázatodat! Légy Te csapatunk következő Fuvarszervezője!

Ha egy kis bepillantást nyernél a mindennapjainkba: https://www.facebook.com/homantransport

Milyen feladatok várnak rád?

  • Magas színvonalú ügyfélszolgálat biztosítása (back office)
  • Telefonon, illetve socia felületeken beérkező megkeresések kezelése, ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Telefonon, illetve interneten való foglalások kezelése, rendszerbe való rögzítése
  • Meglévő utasbázis kezelése, utógondozása
  • Panaszkezelés, reklamácókkal kapcsolatos ügyintézés
  • Fellépő problémák kezelése, megoldása
  • Kapcsolattartás és megfelelő információtovábbítás társosztályoknak (fuvarszervezés, pénzügy, gépjárművezetők)
  • Munkakörhöz kapcsolodó adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartás vezetés

Fontos számunkra, hogy rendelkezz az alábbiakkal:

  • Jó kommunikáció készség szóban és írásban egyaránt
  • Problémamegoldó, döntéshozatali képesség
  • Határozott fellépés, proaktív és motivált személyiség
  • Magas fokú stressztűrő képesség, rendszerszemlélet
  • Ügyfél orientáció, vállalatorientált szemlélet
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Önálló, proaktív és logikus gondolkodás
  • Csapatjátékos attitűd, multitasking
  • Közép szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hétvégi munkavégzési hajlam

Előny, de nem feltétel:

  • Ügyfélszolgálatban szerzett releváns tapasztalat
  • Angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk a munkádért cserébe:

  • Fiatalos, jófej csapat
  • Sikeres, összetartó, dinamikus csapatmunka
  • Kutyabarát iroda
  • Ingyenes parkolás
  • Időszakos csapatépítő programok, rendezvények
  • Fejlődési lehetőség, havi ingyenes szakmai tréningek
  • Exkluzív környezet, high tech eszközökkel felszerelt iroda
  • Work-life balance, kiszámítható, tervezhető beosztás
  • 300.000 - 340.000 Ft (nettó) havi jövedelem
  • két műszak: délelőtti (6-14h) és délutáni (14-22h), melyek hetente váltakoznak

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti - HOMAN Transport központi iroda

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a hirdetés Neked szól, örömmel várjuk fényképes önéletrajzodat a lenti "Űrlap kitöltése" gombon keresztül.

Izgatottan várjuk, hogy megismerjünk!